Brak okresu a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Novynette

witam 23 września miałam okres poprzednio tez zawsze reguralny , zażywa tabletki anty novynette przed tem były cillest tydzień przed okresem zaczełam brać tabletki odżywcze calcium pantothenicum jelfa teraz jest październik i okresu nie mam boje sie co to może byc? czy jaka choroba , gólnie czuje sie na ciąże ,ale nie mozliwe ostatni stosunek był jakos czerwiec lipiec

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście warto wykonać test ciążowy dla wykluczenia takiej możliwości, w co jednak wątpię na podstawie tego co Pani pisała. Prawdopodobną przyczyną takiego obrotu spraw są wahania hormonalne. Warto udać się do ginekologa.