Brak okresu i apetytu- czy to ciąża?

Uprawiałam z chłopakiem seks bez zabezpieczenia, przerywany, wyjął przed spuszczeniem. Mam okres nieregularny. Mój cykl teraz już się ciągnie do 38 dni, poprzedni był 35, a najdłuższy trwał 43 dni. Tylko, że teraz jest inna sytuacja, gdyż zrobiłam to bez...
Okres mam już od około 2 lat, mam 16 lat. Teraz strasznie się stresuję i ogólnie od jakiegoś tygodnia w ogóle nie jadam obiadów, strasznie mało jem, aż mam zawroty głowy. Do tego dochodzi stres. Zawsze przed okresem nachodzi mnie chęć na jedzenie, teraz nic. Nie mam pojęcia, czy jak to z nim robiłam, miałam dni płodne czy nie. Nie wiem, co mam myśleć.

Czy to już jest powiedziane na 100%, że jestem w ciąży, czy po prostu może mi się okres spóźniać przez stres itp.?

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Użytkowniczko!

Niestety nie jest możliwe, by jedynie na podstawie informacji przekazywanych przez internet sprawdzić, czy dana osoba jest w ciąży czy nie. Prawdopodobieństwo występuje zawsze, jeżeli doszło do stosunku seksualnego, nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne (stosunek przerywany jest także formą antykoncepcji).

Warto byś wiedziała, że podczas stosunku przerywanego także może dojść do zapłodnienia, gdyż w płynie preejakulacyjnym znajdują się plemniki, których żywotność jest różna, w zależności od środowiska w jakim się znajdują-od temperatury i pH.

http://parenting.pl/portal/objawy-ciazy

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl