Brak okresu oraz podwyższona temperatura w pochwie

Witam.Chciałam się zapytać czy to normalne,że rano po przebudzeniu i późnym wieczorem temperatura w pochwie to ok. 36,4-36,6 a po południu nawet do 37,3 ? Okres spóźnia mi się już 20 dni cykl trwa 51 dni już,ciąże wykluczam,bo zbliżenie było ale ok 2 min bez wytrysku i zabezpieczenia 2 dni przed tamtym okresem który wystąpił.Ale dla pewności zrobiłam 2 testy po więcej niż miesiącu i negatywne, przez ostatni miesiąc miałam bardzo stresujący okres.Czym to może być spowodowane? I jak z tą temp.?

Witam. Wahania temperatury ciała najprawdopodobniej spowodowane są zaburzeniami hormonalnymi które przyczyniają się również do braku miesiączki. Proszę bezwzględnie zgłosić się do ginekologa który wdroży odpowiednią diagnostykę.