Spadek temperatury ciała podczas okresu

Podczas okresu temp. spadła mi do 36,3. Okres skończył mi się 2 dni temu, teraz tylko lekkie plamienia, a temp. wynosi 37,2. Dodam, że kocham się z chłopakiem od miesiąca bez zabezpieczenia, ostatnio podczas okresu skończył we mnie. Czy mogę być w ciąży?

Renata GrzechociĹska

Są to pojedyncze pomiary, aby w jakikolwiek sposób interpretować płodność na podstawie temperatury należy robić dokładnie pomiary codziennie przez kilka cykli, przy regularnych okresach.