Brak sympatii do dzieci partnera z poprzedniego związku

Witam. Moj problem jest dla mnie bardzo poważny,otóz jestem z meżczyzna obecnie juz meżem ,a nie lubie to bardzo skromnie powiedziane jego dzieci. dostaje nerwicy ,kiedy ich widze lub slysze o nich. Czy powinnam udac sie do psychologa ,poniewaz bardzo sie mecze. Pozdawiam czekam na odpowiedz.

Szanowna Pani,
Zdecydowała się Pani na związek z mężczyzną, który ma dzieci. Można powiedzieć, że to ważna i niezbywalna część jego życia. Fakt, że tak żywo Pani na nie reaguje, świadczy o czymś istotnym i dla Pani, i dla Waszego związku. Jakie to są uczucia i z jakich potrzeb one do Pani płyną.
Jeśli nie może Pani sama sobie z tym poradzić, warto udać się na konsultacje do psychologa. Stworzyła Pani nowy związek, warto zadbać o jego dobre funkcjonowanie.

pozdrawiam

Jarosław Żukowski
Pracownia Integra

Witam,
jeśli we własnym zakresie nie rozwiązała Pani problemu, bo widzę, że sprawa powoduje duży dyskomfort, można udać się na konsultację psychologiczną. Po wysłuchaniu Pani, specjalista może zaproponować pomoc w formie poradnictwa, psychoedukacji albo w formie terapii, w zależności od tego, jak oceni sytuację. Powodzenia.