Brązowe plamienia po zażyciu tabletki awaryjnej

Witam. Dnia 22.04 dostałam okres który trwał trzy dni. 25.04 i 26.04 współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia dlatego zdecydowaliśmy sie na to abym wzięła Tabletke "po" w ten sam dzień. Dnia dzisiejszego tj. 01.05 dostałam z rana lekkie brązowe plamienie, myślałam ze to jakieś resztki po miesiączce, ale potem zauważyłam, że przeistoczyło się to w krwawienie które nie ustępuje, w dodatku dodam, że mam ból podbrzusza i mdłości. Ogólne zmęczenie, senność, brak apetytu. Czy coś poszło nie tak?

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwy efekt uboczny zastosowania antykoncepcji postkoitalnej.

Piotr Pilarski

Tabletki "po" mogą wywoływać zaburzenia cyklu.

Pozdrawiam.