Brązowe plamki na kostkach i w okolicy palców u stóp

Mam 30 lat i nadwagę. Na obu kostkach występują u mnie brązowe plamki (wcześniej były czerwone) które łączą się większe skupiska. Plamki pojawiają się również w okolicach palców u stóp. Internista stwierdził że są spowodowane skręceniem kostki i znikną ale pojawia się ich coraz więcej. Gdzie powinienem szykać pomocy? Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych trudno mi stwierdzić jaka jest przyczyna opisanych plamek dlatego sugeruję kontakt z dermatologiem.