Budzenie nocne, stan podgorączkowy i płaczliwość u 11-miesięcznej córki

Moja 11,5 mies.córka od 4-5 dni budzi się w nocy co 2h i stęka,wierci się,nie moze spac.Nie wiem czy to ból brzucha czy jak.Wczoraj miała chwilowy delikatny stan podgorącz i była senna,placzliwa.W dzien czesto marudzi.Nie sadze ze to z eby,bo nie widze rozpulchnienia i juz kiedys plakała przez zeby i nie bylo tak samo.Robi ostatnio twarde kupki,ale kiedys nie bylo z tym problemu.Dzis w nocy stekała znow zrobiła małą kupke,polozyłam ja na brzuszku i zasneła.Przed snem daje jej ciagle mleko modyf.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty pediatry.