Chęć rzucenia palenia papierosów w 20. tygodniu ciąży

dzien dobry. pizse do panstwa poniewaz jestem w 20 tygodniu ciazy i pale papierosy. chce rzucic palenie ale nie potrafie zrobic tego sama.kupilam gumy niko-lek ale boje sie ich brac bo nie wiem jaki beda mialy wplyw na moje dziecko. prosze o szybka odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie warto rzucić palenie przy pomocy gum zawierających nikotynę. Będzie to ze znaczną korzyścią dla dziecka. Nie ma powodu do obaw o zaszkodzenie dziecku. Efekt będzie dużo lepszy niż w przypadku kontynuacji palenia.