Ciąża 5 miesięcy po poronieniu w 7. tygodniu ciąży

Witam. Mam takie pytanie 5 miesięcy temu poroniłam w 7 tygodniu. Teraz spuznia mi sie okres i zrobiłam wczoraj 2 testy ciążowe i wyszły pozytywne,czy jest taka możliwość że teraz nie poronie :( mam dziwne przeczucia bo w tej ciąży tez mam takie objawy jak w tamtej ciązy pobolewa mnie brzuch czasami i sie troche boje ,a wizyte u lekarza mam dopiero za pare tygodni ,prosze o jakąś odp . Dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

jest możliwe ze Pani nie poroni. Bez badania lekarskiego oraz bez poznania przyczyn poprzedniego poronienia nie można się wypowiedzieć.