Cieniutkie niteczki w mieszkaniu a halucynacje

Witam Od pewnego czasu widze w powietrzu cieniutkie niteczki szybko poruszajace sie po mieszkaniu. Czuje je na ciele, ubraniu, wlosach. Jak klade sie do lozka mam wrazenie ze zmieniaja sie w jakies "robaczki" , male latajace, swiecace punkciki i wchodza do lozka ze mna. Jest to krepujace wiec mam problemy ze spaniem. W tym momencie ni spalam juz 5 dob, i nie czuje sie zmeczona. Czytalam duzo w necie na ten temat. Niektorzy mowia o halucynacjach inni o omamach. Dodam jeszcze, ze inni nie widza tego

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam pilna konsultacje psychiatryczna, najlepiej się udać na najbliższa psychiatryczna izbę przyjęć/ostry dyżur. Pozdrawiam