Co jest przyczyną krwawienia podczas i po stosunku?

Witam.
Mam problem z krwawieniem, mianowicie chodzi o to, że tydzień temu współżyłam pierwszy raz z Chłopakiem (byłam dziewicą) i oczywiście krwawienie było, ale to normalne po pierwszym razie. W niedzielę tj. 12.12.2012r. dostałam okres (który spóźniał mi się ponad tydzień) wczoraj 18.12.2012r współżyliśmy drugi raz i też po stosunku nastąpiło krwawienie, dodam, że w piątek 17.12.2012r skończył mi się okres. I dzisiaj tj. 19.12.2012r rano miałam lekkie plamienie krwią, kolor jasny i teraz wieczorem śluz jest koloru jakby brązowego. Co to może oznaczać?
Pozdrawiam.

Witam serdecznie,

Być może jest to końcówka miesiączki. Dlatego jeszcze pojawiło się krwawienie a następnie plamienie.
Ale trzeba w tej sytuacji wykluczyć schorzenia narządu rodnego, które mogą objawiać się krwawieniami kontaktowymi czyli krwawieniami po stosunku. Trzeba koniecznie wykluczyć nadżerkę szyjki macicy oraz polipy. Do tego jest niezbędna wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam