Co mam robić z takim siniakiem?

Dzień dobry, na łydce dookoła mieszka włosowego pojawił się siniak w kształcie pierścienia. Włos został wyrwany przy depilacji, z tym, że skóra dookoła mieszka była zaczerwieniona od wcześniejszego golenia. Zauważyłam go 5 dni temu, od tego czasu się nie zmienił. W najszerszym miejscu ma 1,5 cm. Podobny, ale znacznie mniejszy siniak pojawił się przy innym mieszku, już znika. Siniak nie boli, nic złego się z nim nie dzieje. Czy są powody do zmartwień?

Dzień dobry,

nic nie stoi na przeszkodzie udać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu aby obejrzał opisane przez Panią zmiany. Może się okazać, że nie ma powodu do zmartwień ale z drugiej strony nie ma jak obejrzy się tez zmiany i oceni a w razie dla pewności wykona się diagnostykę z krwi.

Pozdrawiam