Co mam zrobić, żeby schudnąć 6 kg do końca maja?

Waga 61, wzrost 160, lat 12. Jem tylko owoce, trochę się ruszam. Co mam robić? Uda mi się? Pomożecie? Pomocy!
ponad rok temu

Witam,

Zapoznaj się proszę z zasadami zdrowego odżywiania.
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci - znajdziesz tu Piramidę Zdrowego Żywienia dla dzieci i młodzieży.
Tak powinno wyglądać Twoje odżywianie, abyś mogła zrealizować zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze.
Nadwadze zapobiegniesz zwiększając dzienną dawkę ruchu i unikając dużych ilości słodyczy, chipsów, kolorowych napojów gazowanych.
W Twoim wieku diety nie są wskazane.

Pozdrawiam