Co może być przyczyną mojego problemu z miesiączką?

Witam. Trzy miesiące po porodzie dostałam raz miesiączkę, trwała tak jak zawsze pięć dni i do tej pory nie mam miesiączki. Jestem już ponad siedem miesięcy po porodzie. Cały czas karmię piersią. Współżyję z mężem ale on się pilnuje i zawsze wychodzi przed czasem. 4 marca zrobiłam sobie test ciążowy i wyszedł negatywnie, okazało się też że mam niedoczynność tarczycy. Co może być przyczyną mojego problemu z miesiączką? Proszę o pomoc

Renata GrzechociĹska

Sugeruję udać się do ginekologa, przyczyną braku miesiączki może być niedoczynność tarczycy. Co do stosunku przerywanego nie jest on metodą antykoncepcji.