Co może oznaczać nieustanny ból nóg?

Witam, moim problemem jest nieustanny bol nóg. Bol ten idzie od kolan aż po same palce. W lewej stopie mam jałowa martwicę II stawu śródstopia. Jednak uciążliwy bol występuje w obu kończynach. Mam rownież prolem z nerkami, przy ciazy okazało sie ze mam kamienie w nerkach i ze prawa nerka nie pracuje prawidłowo. Aktualnie czekam na badanie scyntygrafi dynamicznej nerek. Czy to moze miec jakieś powiązanie ? Jeżeli tak jakie powinnam podjąć kroki ?

Przyczyn bólu jest wiele, obawiam się, że do rozwiązania tego problemu i skutecznego leczenia potrzeba przede wszystkim dokładnie zebranego wywiadu (od kiedy występuje ból? czy jest symetryczny> przyjmowane leki? choroby towarzyszące?) i znajomości wyników badań dodatkowych. Myślę, że dobrym kierunkiem na początek byłaby wizyta u neurologa. Pozdrawiam.