Co może oznaczać taki dziwny ból rąk?

Witam Ostatnio coś dziwnego dzieje mi się z rękami. Nie wiem jak dokładnie opisać ten ból i czy każdy mnie zrozumie, ale chodzi o to że nagle łapie mnie taki dziwny,,ból:, dokładniej mam takie uczucie jakby ręce za chwilę miały mi odpaść, lub takie że niby mam ręce A jednak może ich nie ma( tak wiem że dziwnie to brzmi). O co tu może chodzić? Gdzieś czytałam o badaniach TSH ale mam je zrobione i są w normie. O co chodzi, jeśli mnie ktoś rozumie proszę o pomoc.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.