Co może znaczyć mrowienie począwszy od lewego pośladka aż do stopy?

Dzień dobry, wiem ze konsultacja wirtualna nie zastąpi osobistej ale chciałabym wiedzieć co może mi dolegać i do jakiego lekarza się udać. Mianowicie od jakiegoś czasu odczuwam ciągniecie/rwanie / delikatne mrowienie począwszy od lewego pośladka, pachwiny, kolana aż do stopy. Nie mogę nazwać tego bólem ale jest to dość uciążliwe. Odnoszę wrażenie ze lewa noga jest przez to nieco słabsza niż prawa. Wyniki z krwi i moczu są w porządku, badanie urologiczne i ginekologicznie,usg jamy brzusznej nie wykazało żadnych nieprawidłowości. Proszę o poradę.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Możliwe że te dolegliwości są objawem rwy. Radziłbym skonsultowanie się z ortopedą. Pozdrawiam.