Co oznacza obecność piekących bruzd na dłoniach?

Witam od wczoraj na lewej dłoni pojawiły mi się czerwone cienkie piekące bruzdy. Wygląda to jak pęknięcia było to kilka chwil po zjedzeniu czekolady z orzechami.czy to.alergia? Nie mam innych obiawów czy jest się czym niepokoić?

proszę przesłać zdjęcia na www. telemedi.co z zapytaniem szybko ocenie

zapraszam też do Warszawy wtorki centrum Damiana ał zjednoczenia 36 Bielany g 14-19

pozdrawiam Tomasz grzelewski