Co oznacza obraz mikroskopowy, który odpowiada guzkowi koloidowemu z przewlekłym zapaleniem?

Proszę o interpretacje : 1.lewy płat tarczycy 2.prawy płat tarczycy 1.2.Rozproszone leżace w płacikach tyreocyty ,mikrofagi,limfocyty,koloid . Obraz mikroskopowy odpowiada guzkowi koloidowemu z przewlekłym zapaleniem.Bethesda II

Lek. Wojciech Zygmunt

Zmiana jest łagodna. Odpowiada guzkowi koloidowemu. Nie ma powodów do obaw. Proszę pozostawać pod obserwacją endokrynologa. Pozdrawiam i życzę zdrowia.