Co oznacza śluz w kale w ciąży?

Witam mam dosc krepujace pytanie. Otóż jestem w 18 tyg ciazy zawsze mialam problem z wyproznianiem sie, od jakiegos miesiaca zauwazylam tak jakby sluz w kale przy tym mialam swedzenie odbytu, od tyg przy podcieraniu zauwazylam taka blado-rozowa krew czy to cos powaznego? Udac sie do lekarza czy jeszcze zaczekac? Dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na hemoroidy, wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa lub lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.