Co oznacza ten ból po prawej stronie w dole brzucha?

Witam, od kilku dni odczuwam ból po prawej strone w dole brzucha. Jednak nie mam żadnych obiawów świadczących o zapaleniu wyrostka. Ból jest piekący w momencie gdy dotykam kości miednicy. Nie mam pojęcia co to jest i czy powinna się martwić. Ból nie jest odczuwalny przy poruszaniu się czy kawet kaszlnięciu, po prostu piecze gdy dotykam kości a na skórze w tym miejscu nie mam ani wysypki ani nawet krosty.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie