Co oznacza to zaczerwienienie na udzie?

Witam, dwa dni temu gdy rano wstałam z luzka zauważyłam zaczerwienienie na udzie. Po dokładnym przyjrzeniu się doszłam do wniosku ze to ugryzienie, niestety ale to mnie nie powstrzymało przed drapaniem się (pomyślałam że pierwszy komar w tym sezonie). Po paru godzinach zaczerwienienie miało ok 2cm średnicy bolało, piekło i swedzialo. Na następny dzień rano gdy wstałam zobaczyłam 4 kolejne ugryzienia na nogach. A pierwsze ugryzienie zaczęło jakby trochę siniec i pod palcami jest lekko twardawe.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza poz. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl