Co oznacza wynik badania USG wątroby u 58-latki?

Witam chcialam sie dowiedzieć o wynik usg.watroba powiększona w zakresie prawego płata dolny biegun sięga do poziomu talerza biodrowego jednkrodna o prawidłowej echogenicznkści w dolnej części prawego płata widoczna dobrze ograniczona hyperechogenna zmiana ogniskowa śr.10 mm.naczyniak? Czy to coś poważnego?co teraz robić

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka hepatologiczna i jak sadze przede wszystkim wirusologiczne