Co oznacza wynik bHGC 24,3?

Chciałabym się dowiedzieć co oznaczają wyniki badań betaHCG. Wynik wyszedł 24.3 mlU/ml, a laboratorium określa to następująco: Kobiety < 2.0; a 2-4 tydz. ciąży : 39,1-8388. Co w takim razie oznacza mój wynik? Badanie robione było w 4 dzień po planowanej miesiączce.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne powtórne oznaczenie i określenie jaki jest przyrost beta hcg,, jeżeli nadal dodatni to wtedy wizyta ginekologa w celu potwierdzenia ciąży.