Co oznacza zgrubienie skóry po usunięciu tłuszczaka?

Witam, moja mama okolo 2 tygodnie temu miała usuwanego tłuszczaka (wazyl około kilograma). Tłuszczak znajdował sie po wewnetrznej stronie uda, mimo ze został usuniety, noga nadal jest okolo 6cm grubsza od drugiej i wyglada to tak jakby nadal cos tam bylo. Czy możliwe ze tak jakby od noszenia tego tluszczaka skora sie rozciagneła? Prosze o szybko odpowiedz bo mama panikuje.

Bez bezpośredniego badania trudno mi określić co się dzieje. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że bardzo często po usunięciu tłuszczaka w loży po nim zbiera się krew i tworzy się krwiak. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem prowadzącym.