Co oznacza zmęczenie, bóle barku i zaburzenia oddychania?

Witam mam 36 lat od około v2 tygodni boli mnie lewy bark i cierpnie mi lewa reka , w tym czasie dos zle sie czuje jestem bardzo zmęczona , 4 dni temu w nocy zwymiotowalam i myslalam ze sie udusze poniewaz nie moglam zlapac oddechu . Po paru minutach mi przeszlo .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć