Co oznaczają bardzo silne nocne poty?

Od kilku dni strasznie poce sie w nocy , posciel praktycznie mozna wykrecac . Ataki paniki . Co chwile chce mi sie plakac . Serce wali jak oszalale . Co mam zrobic ? Jesli jest mozliwosc prosze o kontakt mailowy Dziekuje

Witam. Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, ten zleci badania podstawowe, wykona ekg. Jeżeli wszystko będzie dobrze w wynikach to proszę udać się do psychiatry. Ten po zebraniu wywiadu może przypisać leki i skierować na psychoterapię
pozdrawiam