Co oznaczają biegunki po wypiciu zimnego napoju?

Dostaje Biegunki za każdym razem po wypiciu Zimnej Herbaty lub wody mineralnej i innych soków, czym to jest spowodowane? dodam że jak popije po jedzeniu gorącą herbatą nic mi nie jest a jak przepijam w trakcie jedzenia nawet gorącą herbatą odrazu dostaje biegunki, jakieś pomysły?

Dzień dobry, Niestety nie do końca rozumiem Pana opis. Samo występowanie biegunek po spożyciu zimnych może wynikać z nadmiernej wrażliwości receptorów nerwowych w obrębie przewodu pomarmowego, które po kontakcie z zimnem reagują pobudzeniem perystaltyki i w efekcie biegunką. Na pewno z takim problemem należy się udać do gastrologa, który przeprowadzi właściwą diagozę i dobierze skuteczne leczenie.