Co oznaczają bóle głowy i zmęczenie?

Witam, mam 20 lat i jestem kobietą. Od jakiegoś czasu czuję się zmęczona, nie mam na nic siły i nic mi się nie chce. Często budzę się rano z bólem głowy, który towarzyszy mi czasem w ciągu dnia. Zrezygnowałam z dodatkowych poduszek więc śpię prawie na płasko. Brak apetytu oraz czuję ciężkość w okolicy żołądka, czasem mdłości, ciągle chce mi się pić.

Lek. Michał Lenard

Przyczyn może być wiele. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci Pani podstawowe badania i na podstawie wyników zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!