Co oznaczają bóle po wysiłku?

Witam, wykryto u mnie niespojenie łuku kręgu S1 w badaniu rtg i chodzi mi o to że boli mnie kręgosłup, taki dyskomfort lub lekki ból odczuwam od 1-2 lat prawie codziennie. a mam 20 lat. Mocny ból zdarzą się przy wysiłku mocnym fizycznym. Wracam od lekarza który powiedział że to nie powinno boleć i mi przepisał leki przeciwbólowe dodam jeszcze tylko że pracuje fizycznie codziennie (pomagam ojcu przy gospodarstwie), w rodzinie 3 osoby mają zzsk robiłem tylko badanie rtg. Pozdrawiam

Jak najbardziej ta przypadłość może dawać silne dolegliwości bólowe, zwłaszcza w połączeniu z praca fizyczną. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.