Co oznaczają brązowe plamy na nogach u 44-latki?

Od zeszłego roku pojawiają mi się na nogach brązowe plamki. Głównie w okolicy kostek. Wygląda to bardzo nieestetycznie. Dodam, że w tym roku wykryto u mnie gruczolaka nadnerczy, cukrzycę i nadciśnienie. Proszki biorę i jest lepiej, ale plamy na nogach wciąż są, jak się ich pozbyć, do jakiego lekarza iść?

szanowna Pani proszę udać się do dermatologa, myślę że będzie w stanie Pani pomóc

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.