Co oznaczają krostki swędzenie zaczerwienienie górnej części stóp?

Krostki swędzenie zaczerwienienie górnej części stóp. Od 2 może 3 miesięcy męczę się ze swedzacymi chrostkami umiejscowionymi na stopie powyżej dużego palucha. Chrostki są skupione w jednym okrągłym miejscu. Jestbt9 strasznie uciążliwe. Próbowałam maści i kremy np fenistil lub typowo na zmiany grzybicze bakteryjne. Co mam robi?? Co mi może pomóc??

Lek. Michał Lenard

Zmiany powinny być zbadane przez lekarza, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!