Co oznaczają wyniki krwi u 12-latki?

Witam.Sprawa dotyczy 12 letniej dziewczynki. Mianowicie zrobiliśmy morfologię krwi RBC 5.4 norma do 5.2 HGB 16.3 norma 15.2 HCT 46.3 norma 43 Po tygodniu druga morfologia w innym laboratorium RBC 5.24 norma 5.7 HGB 15.2 norma 17 HCT 43.9 norma 52 Inne parametry w normie Dodam jeszcze że córka od 3 lat ma podniesione te trzy parametry czerwonokrwinkowe.Jeszcze nie ma miesiączki. Proszę mi powiedzieć co może być przyczyną czy może to być czerwienica. USG jamy brzusznej też nic nie wykazało. Mocz w normie.Córka na nic się nie skarży czuje się dobrze.Cierpi na migrenowe bóle głowy które nie zdarzają się często.Jest po konsultacji neurologicznej i wszystko jest dobrze. Proszę o odpowiedź. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wyglądają pozostałe wyniki ? Proszę zgłosić się do pediatry aby Ew pokierować do hematologa celem konsultacji