Co powinna zrobić osoba, która doznała 3 raz w życiu porażenia nerwowego twarzy?

Witam. Po raz 3 w życiu doznałem porażenie nerwu twarzowego, mam 20 lat. Przyjmuje Metypred 16mg 1,5tabl rano i 0,5 na wieczór, ALAnerv 2x dziennie i Mesopral 2x dziennie. Wykonałem już 5 zabiegów elektrostymulacji i laser i widać słabe efekty (od dnia 29.05). 3 razy dziennie robię ćwiczenia mimiczne i 1 raz masaż. Porażenie mam prawie od 2 tyg (23,05). Czy po 2 tygodniach i bardzo małych efektach rehabilitacji jest dalej szansa na powrót do pełnej sprawności twarzy? Czy są jakieś inne leki?

B wskazane jest badanie EMG mm twarzy to powie jakie jest uszkodzenie nerwu VII
dobry lek to Nivalin w inj

Zrób badania w kierunku Boreliozy i zrób Tomografię komputerową kości skroniowej z kanałem nerwu twarzowego. Jakie to porażenie? obwodowe Bella czy centralne, mózgowe?