Co powoduje burczenie i głośne przelewanie w brzuchu?

Serdecznie witam Mam straszne burczenie w brzuchu i towarzyszy mi przy tym ból brzucha od pół roku. Byłam z tym u lekarza i dał mi tabletki ale nie pomogły. Co powinnam zrobić ? (Powiedział ze to może być zapętlenie jelit lecz nie zrobił żadnych potrzebnych badań ) proszę mi pomóc to straszne gdy siedzę w klasie jest cisza a mnie burczy nie ważne czy zjem czy nie. Zjem burczy, nie zjem burczy. Proszę o wyjaśnienie ? Pozdrawiam Agata

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że podstawowym badaniem do wykonania jest badanie usg Jamy brzusznej. Proponuję udać się do lekarza Gastroenterologia