Co robić z białym zabarwieniem skóry?

Wykryto u mnie brodawki wirusowe. Zrobiono mi wymrażanie i następnie Pani doktor kazała mi nakładać preparat Verrumal na brodawki. Brodawki zaczęły mi "schodzić", ale obszar, który smarowałem zmienił kolor na biały, zaczęło mnie to bardzo boleć i ten biały obszar zaczął "rosnąć".

Dzień dobry, opisany przez Pana przypadek polecałabym skonsultować z lekarzem specjalistą. W trakcie wizyty na żywo będzie on w stanie jasno określić podłoże i przyczynę występowania opisanych zmian i przypadłości. Gorąco życzę powodzenia na drodze leczenia i mam nadzieję, że wszystko odbędzie się całkowicie bezproblemowo.

Serdecznie pozdrawiam

Życzę miłego dnia

Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz

http://lenartowiczclinic.pl