Co spowodowało nadmierne krwawienie miesiączkowe?

Witam! Mam pytanie, ostatnio miałam okres i w trzecim dniu przez godzinę nie mogłam wyjść z toalety tak krwawiłam... Przez cały dzień miałam obfitsze krwawienie niż zawsze, dlaczego tak się działo? Dodam , że ostatnio ciężko pracuje, ale nie jest to praca fizyczna tylko umysłowa, czy to może być osłabienie organizmu?

Lek. Katarzyna Szymczak

Przyczyn może być wiele, w pierwszej kolejności sugeruję wykluczyć ciążę oraz wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam