Co to za krostki na mosznie?

Witam. Mam na imię Dawid i mam 20 lat. Od niedawna zauważyłem na mosznie dziwne, niewielkie krostki koloru białego. Wygląda to tak jakby włoski łonowe w nie wrastały. Czy mogą to być prosaki czy zaczopowanie gruczołów łojowych? Proszę o jakąkolwiek pomoc. Dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane zmiany mogą być związane z mieszkami włosowymi i wyrastaniem nowych włosów lub też z gruczołami łojowymi. Wydaje się, że zmiany są fizjologiczne. Jeśli nie występują dolegliwości bólowe lub dyskomfort, nie ma powodów do niepokoju. Prawdopodobnie zmiany mogą być obecne od dłuższego czasu.