Co znaczy, że stwierdza się nieznacznego stopnia asymetrię objętości mięśni obu ud?

Miałam wypadek samochodowy od wypadku mam problem z prawym udem - wypuklenie na udzie, na badaniach Rezonans pisze : Stwierdza się nieznacznego stopnia asymetrię objętości mięśni obu ud, z nieznacznie mniejszą objętościa po stronie prawej, głównie w zakresie prostowników. Czy mam uszkodzony mięsień ? Czym może być spowodowane?

Trudno określić , może to wynik przebytego urazu w wypadku samochodowym
OPIS MRI GŁOWY I KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO jak wyżej
Jaki stan ogólny, kręgosłup ? Jaki tryb życia, inne schorzenia?

MRI do interpretacji klinicznej,
Do pełnej konsultacji z wynikami i historią leczenia
Pozdrawiam i zapraszam