Co zrobić w przypadku bólu brzucha u 11-letniego dziecka?

Witam proszę o pomoc mój 11 letni syn miewa bardzo dokuczliwy bol brzucha rodzaju skurczowego po podaniu nospe 1 godz mija bol taki wystepuje średnio 1 raz w tygodniu porobiło postawe badani z krwi nic nie wykazały mocz i kał na pasozyty również oraz usg brzucha dalej nic nie wiem jak mam mu pomóc zapisałam go do gastrlologa czekamy proszę o pomoc czym to może być spowodowane bol zlokalizowany lewa strona na wysokości pępka bol jest silny nie jest wstanie dać kroku z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim konieczne jest wykonanie badania lekarskiego po którym będzie można coś więcej powiedzieć . Proponuje udac się do lekarza pediatry