Co zrobić z pęcherzykami wodnymi na dłoniach?

Witam, Na dłoniach i na nogach pojawiły mnie się pęcherzyki, które pod spodem mają wodę, a potem zamieniają się w białą ropę. Tego mam coraz więcej. Czasami to swędzi, jest zaczerwienione. Niektóre krosty robią się osobno, a w niektórych miejscach robi się takie skupisko małych pęcherzyków. Z góry dziękuję za informację. Mogę wysłać zdjęcie. Pozdrawiam, Kasia

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć Być może to rodzaj zapalenia skory a być może alergia

A może by tak udać się do dermatologa, pokazać mu co jest na skórze, lekarz zbada zmiany , postawi diagnozę i wdroży lecznie!!!!! Bo na oko bez obejrzenia zmian bez ich zbadania nikt Pani diagnozy nie postawi nie wypisze recepty ani nie ustali prawidłowego leczenia!!!