Codzienne stosunki po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Dokładnie 12 stycznia ostatni raz przyjęłam tabletkę antykoncepcyjne a i do tego 12 stycznia brałam je nieregularnie pierwsza miesiączka była z opóźnieniem dwóch dni i trwała jeden dzień dłużej, z moim chłopakiem kochamy się co dziennie czasami co drugi dzień i z tą moje pytanie dzisiaj mamy 03 luty czy jest szansa że jestem w ciąży? Dodam że termin następnej miesiączki przypada na 18 lutego. Nie ukrywam że ucieszył byśmy się z partnerem gdyby okazało się że jestem w ciąży.

Renata GrzechociĹska

Jeżeli tabletki brane są nieregularnie istnieje szansa na zajście w ciążę. Należy je całkowicie odstawić przy staraniach o dziecko