Czerwona i swędząca plama na nodze u męża

Witam. Mój maz od 2 tygodni (a pewnie i dłużej tylko nic nie mówił ) na nodzie (kość piszczelowa) ma czerwona swedzaca go plamę wielkości dziecięcej dłoni. Wyglada to jak poparzenie lecz nim nie jest. Próbowałam clotrimazolum i daktarin myśląc ze to nadkazenie grzybicze nie pomaga. Nie powiększa sie nie roznosi mam wrażenie ze jest bardziej czerwone i dokuczliwe. Maz to ciężki przypadek jeśli chodzi o wizyty u lekarzy. Co moge jeszcze spróbować ?

Milena Lubowicz

Najlepiej byłoby namówić męża na wizytę u dermatologa, gdyż trudno stwierdzić bez badania czym może być spowodowana ta zmiana.
Pozdrawiam