Czerwony pęcherzyk z ropną wydzieliną w pępku

od 2 dni mam w pępku czerwony pęcherzyk wydziela się z niego jak by ropa z krwią i nie przyjemnie pachnie co to może być boje się iść do lekarza
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Zmianę powinien mimo wszystko zobaczyć lekarz. Najprawdopodobniej rozwinął się miejscowy proces zapalny i szybko rozpoczęte leczenie ograniczy możliwe komplikacje.