Częste infekcje i wypadanie włosów

Witam. Mam 34 lata. Do około 18 roku życia często chorowałam - głównie na zapalenie oskrzeli, górnych dróg oddechowych, nerki. Miałam piękne, grube włosy. Po 18 roku życia przestałam chorować i niestety zaczęły mi się przetłuszczać i wypadać włosy. Obecnie muszę je myć codziennie. Z mojej bujnej czupryny nie pozostało wiele. Włosy, kiedyś grube i gęste, teraz są rzadkie i cienkie. Odrastają, ale są coraz słabsze (bardzo miękkie i cienkie). Co może być tego przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyną może być wiele proponuję udać się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze Postępowanie diagnostyczne lub Terapeutyczne