Częsty ból lewej nogi oraz mokry kaszel

Proszę o interpretację wyników mojej córki 6,5 letniej skarżącej się na częsty ból lewej nogi (okolice łydki) oraz mokry kaszel trawjący już ok.5 tygodni WBC 5,70;RBC 4,54, HGB 12,6, RDW-SD 34,5 PDW 8,5;P-LCR 11,2;MONO 8,4; EO5,4

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki są prawidłowe. Ze względu na opisane dolegliwości dziecko powinno zostać skonsultowane przez lekarza pediatrę.