Czuy wynik alat 183 i aspat 139 to cholesteaza?

Dobry wieczór mam pytanie jestem w 32tyg ciąży, moje wyniki alatu wynosily 101 przy ostatnim badaniu krwi, lekarz mówił, że jeśli nastepne które teraz zrobilam wyjdą wysokie to tylko i wyłącznie szpital. Po czasie wynosi 183, a aspat 139,czy to cholesteaza? Czy powinnam zrobić kwasy zolciowe? By potwierdzić cholesteze?

Lek. Katarzyna Szymczak

Trzeba jeszcze oznaczyć bilirubinę, ale i tak konieczna jest konsultacja lekarska.
Pozdrawiam