Czy da się zajść w ciążę, jeśli chłopak włożył dziewczynie palca do pochwy z płynem ejakulacyjnym?

Witam, chciałabym się zapytać czy da się zajść w ciąże jeśli chłopak włożył dziewczynie palca do pochwy z płynem ejakulacyjnym?

Witaj, tak jest to możliwe, jeśli akurat zachowanie miało miejsce w trakcie owulacji.
Pozdrawiam Serdecznie Marta Ptaszyńska

Dzień dobry!

Tak, jeśli w pochwie lub jej okolicach znajdzie się świeża sperma jest możliwe zapłodnienie. Szanse są jednak mniejsze niż przy stosunku, w którym pełny wytrysk następuje wewnątrz pochwy. Istotne także, czy były to dni płodne.

Pozdrawiam!