Czy jestem w stanie pozbyć się tego bólu?

Witam, od ponad roku odczuwam ból w okolicy kostki/ścięgna achillesa. Uprawiam również dużo sportów np bieganie, rower, pływanie. Miałem robione prześwietlenia, były wizyty u ortopedy, u fizjoterapeutki i nikt nie zauważył nic niepokojącego. Ból jest o tyle dziwny, że występuje tylko podczas siedzenia, lub chodzenia. Podczas biegu lub innych ćwiczeni stopa nie boli ani trochę. Czy jestem w stanie pozbyć się tego czy należy przyzwyczaić się do bólu?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie się z fizjoterapeutą, który zajmuje się sportowcami. Pozdrawiam.